Wybierz produkt

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Czy obrazy znajdujące się w ofercie galerii są nowe?

Tak. Zarówno obrazy ręcznie malowane jak i drukowane są nowe - wyjątki są dokładnie opisywane.

Czy ręcznie malowane obrazy wykonywane są przez prawdziwych artystów?

Artyści którzy współpracują z Galerią to wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie malarstwa. Dla nich Sztuka jest przede wszystkim pasją. Zawsze dokładają wszelakich starań, aby dzieła, które wychodzą spod ich pędzla były perfekcyjne, oddawały prawdziwe emocje, zaciekawiały, uwodziły...
Artyści z niesłychaną starannością wykonanują prezentowane w naszej Galerii dzieła. Precyzja i indywidualne podejście do każdego obrazu to gwarancja, że każde z dzieł staje się ucztą dla oka i duszy. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Technika jaką wykonywane są nasze obrazy sprawia, że piękno jest jednocześnie łatwe w utrzymaniu.

Czy obrazy są gotowe do zawieszenia - czy płótna są naciągnięte na krosna i czy posiadają zawieszki?

Obrazy są naciągnięte na krosna malarskie. Do każdego zestawu dołączone są zawieszki do samodzielnego montażu.

Czy obrazy wyglądają w rzeczywistości tak jak prezentowane są na zdjęciach w galerii?

Obrazy wyglądają niemal identycznie do ich zdjęć prezentowanych w galerii.
Obrazy malowane i drukowane mogą nieznacznie różnić się kolorystycznie od zdjęć - spowodowane to może być ustawieniami monitora.
Z uwagi na charakter ręcznie wykonywanych prac motywy obrazów ręcznie malowanych mogą delikatnie odbiegać od prezentowanych na zdjęciach.

Czy drukowane przez Was obrazy są ekologiczne?

Obrazy i zdjęcia drukujemy w technolgi tuszu pigmentowego! Nie stosujemy technologii Solventowej czy EcoSolventowej, które nie są obojętne dla zdrowia.
Zdjęcia zamieniamy w dzieła sztuki. Łączymy nowoczesne technologie z artystycznym podejściem do obrazów.  Drukujemy je na specjalnym, oryginalnym płótnie canvas. Druk jest wodoodporny i odporny na blaknięcie, obrazy eksponowane bez wystawienia na bezpośrednie światło słoneczne zachowują swoją idealną kolorystykę przez dłuuugi czas. Każde płótno jest ręcznie naciągane na mocne krosna malarskie, co przyczynia się do ogólnego, artystycznego efektu końcowego, zapewniającego nietypowy i elegancki produkt do salonu, sypialni, biura czy kuchni.

Jaką jakość/rozdzielczość musi posiadać zdjęcie do wydruku na płótnie?

Rozdzielczość zdjęcia potrzebna do wydruku:

Jakość wydrukuRozdzielczość
raczej kiepska < 60 dpi
dobra 70-90 dpi
bardzo dobra > 100 dpi

 Dane z tabelki nie powinny być uznawane za pewnik. Rozdzielczość i jakość zdjęcia (ostrość itd.) to dwa różne tematy. Na szczęście możesz uzyskać wyśmienite rezultaty z mniejszą niż "zalecana" liczbą pikseli. Dzięki specjalnemu procesowi, bardzo dobre jakościowo wydruki, nawet wielkich obrazów, mogą być uzyskane przy użyciu nowoczesnych technologii druku atramentowego również przy druku cyfrowych obrazów na płótnie fotograficznym. Jednak nie oczekuj cudów po zdjęciu z niską rozdzielczością i kiepską jakością.